فوتسال تیم ملی+فوتسال ساری فوتسال تیم ملی+فوتسال ساری فوتسال تیم ملی+فوتسال ساری فوتسال تیم ملی+فوتسال ساری فوتسال تیم ملی+فوتسال ساری فوتسال تیم ملی+فوتسال ساری فوتسال تیم ملی+فوتسال ساری فوتسال تیم ملی+فوتسال ساری

تیم فوتسال راه ساری

ساری قلعه عقابها

مرحله پلی‌اف مسابقات فوتسال لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور با صعود تیم‌های شهرآفتاب تهران و فیروز صفه اصفهان به لیگ برتر خاتمه یافت.
مرحله پلی اف مسابقات فوتسال لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور عصر پنجشنبه با برگزاری دو بازی به اتمام رسید که طی آن تیم‌های شهرآفتاب تهران و  فیروز صفه اصفهان در مصاف با حریفان خود نتیجه لازم برای صعود به لیگ برتر را کسب کردند.

شهرآفتاب تهران که در بازی رفت مرحله پلی اف با نتیجه 9 بر 6 از سد بنیاد مسکن شیراز گذشته بود، عصر امروز در خانه حریف شیرازی به میدان رفت و با وجود اینکه با نتیجه 5 بر4 مقابل این تیم متحمل شکست شد اما در مجموع دو بازی رفت و برگشت به برتری 13 بر 11 دست یافت و جواز صعود به لیگ برتر را بدست آورد.

در دیگر بازی مرحله پلی اف مسابقات فوتسال لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور عصر امروز تیم پتروشیمی تبریز در خانه از فیروز صفه اصفهان پذیرایی کرد و مقابل این تیم قدرتمند با نتیجه 3 بریک متحمل شکست شد. با توجه به تساوی 3 بر3 دو تیم در بازی رفت، این تیم اصفهانی فیروز صفه بود که در مجموع دو بازی رفت و برگشت به برتری 6 بر4 رسید و جواز صعود به لیگ برتر را از آن خود کرد.

بدین ترتیب از فصل آینده تیم‌های فوتسال شهرآفتاب تهران و  فیروز صفه اصفهان در جمع تیم‌های حاضر در مسابقات فوتسال لیگ برتر باشگاه‌های کشور حضور می یابند.
پس از متن۱:با توجه به اینکه تیم فیروز صفه کمی برای فوتسالیها ناشناخته است.یکی از خوانندگان خوبمان از اصفهان (علی اقا) اطلاعاتی درباره این تیم داده که بیشتر با این تیم لیگ برتری فصل جدید اشنا شویم:

فیروز صفه سپاهان اصفهان متعلق به خود شهر اصفهان هست و در حقیقت متعلق به شخصی به نام فیروز ریخته گران است که عضو هیئت مدیره فولاد ماهان سپاهان هست. در حقیقت برادران ریخته گران مالک هر دو باشگاه هستند.
این تیم تنها یک سال در لیگ دسته یک بازی کرد و بلافاصله به لیگ برتر صعود کرد. هم اکنون تنها در رشته فوتسال و در دو رده بزرگسالان و جوانان فعالیت دارند. مدیرعامل فیروز صفه : محمد راج پوت
مربی: نصرال.. سمیعیان و ساشا حیدری
سرپرست: مجتبی اکبری زمانی
بازیکنان: چواد اصغری و وحید قاسمی( پس از قهرمانی زود هنگام فولاد ماهان به این تیم پیوستند)حسین کشانی - احمد حاج رسولی- محمد نکوئی- محمد انتظامی- فرشاد شارقی- مهدی نعناکار- امیر حقانی- هادی اکلیلی- محمد همدانی- مسعود حداد- حسن کمالی- آرش شینی- محمد گیاهچی- حسن لولاکی- امید زمین پور- حمید اعتباری- امید محمدی و حمید طیبی-
بزرگترین مشکلی که اصفهانی ها از بابت صعود فیروز صفه متحمل شدند اینه که در داربی طرفدار کدوم تیم باشند و با زدن گل از سوی چه تیمی ناراحت و یا خوشحال شوند. در حقیقت این دو تیم یکی هستند لیدر هر دو تیم هم همین طور. به مثابه سپاهان و سپاهان نوین.

[ پنجشنبه بیست و هفتم فروردین ۱۳۸۸ ] [ 20:17 ] [ حسین ]

[ ]امکانات

، ، اس ام